Menu

Reference

Hodnocení právních služeb nám zaslali naši spokojení klienti s výslovným souhlasem ke zveřejnění na webových stránkách advokátní kanceláře. Děkujeme za úspěšnou spolupráci.

Tomáš Zápotocký
Dobrý den, chtěl bych se podělit touto formou pro případné další lidi, kteří potřebují právní pomoc. Jsem velice potěšen, že když jsem potřeboval právní službu, tak rychlost komunikace byla ze strany paní advokátky nejenom velmi rychlá a pro neznalého i velmi přehledná a srozumitelná. Vše na čem jsme se domluvili proběhlo a pomoc byla úžasná. Všem doporučuji k využití pí. advokátku. Ještě jednou velice děkuji.
Tomáš Zápotocký
Prof. Ing. Jan Masák, CSc.
Právní služby advokátní kanceláře JUDr. Martiny Čejkové a jejího týmu mohu doporučit. Rychlé jednání, slušnost, profesionální přístup.
Prof. Ing. Jan Masák, CSc.
děkan VŠCHT Praha
Ing. Josef Žikovský
Málokdy se setkáte s právníkem, který vás trpělivě vyslechne s úsměvem na rtech a převezme veškerou vaší problematiku, že se dál o ní nemusíte starat. To všechno jsem zažil v advokátní kanceláři JUDr. Čejkové a mohu ji vřele doporučit.
Ing. Josef Žikovský
generální ředitel Aveton Praha
Mgr. Tomáš Jůnek, Ph.D.
Ochota, rychlost a profesionalita. Pro mě je tato kancelář spolehlivý partner.
Mgr. Tomáš Jůnek, Ph.D.
zoolog, ekolog, fotograf a publicista
Anna Beránková
Rozvod není příjemná záležitost, proto je důležité, když máte empatického právníka, který vás celým procesem provede a vše s laskavostí vysvětlí. Děkuji Martině Čejkové, že mi v těch těžších chvílích života dodala více klidu a pocitu bezpečí. Všechno dobře dopadlo.
Anna Beránková
moderátorka
Mgr. Vladimír Kňazovický
Služby paní JUDr. Čejkové mohu doporučit. Paní doktorka má diskrétní individuální a také lidský přístup s pochopením pro danou věc. Řešení nastavuje reálně, čeho je možné v daném řízení dosáhnout.
Mgr. Vladimír Kňazovický
právní specialista na jaderné právo
Richard Polak
S kanceláriou p. Čejkové sme boli veľmi spokojní, rýchle jednanie a profesionalita. Pomohla nám pri opatovnom otvoreni dedičského konania a sprocesovanie všetkých úkonov. Vdaka za pomoc.
Richard Polak
CEO 3Dsk
Mia Mirrelli
Individuální přístup ke klientovi, vynikající řešení, zastoupení v jednání a nejen vítězství, ale hlavně skvěle odvedená práce, která mi donesla spravedlnost. Mohu jenom doporučit.
Mia Mirrelli
fotografka
Václav Jančařík
JUDr. Martinu Čejkovou a její tým mohu jen doporučit. Její/jejich vysoká profesionalita a erudovanost mi v minulosti velmi pomohla v obtížných situacích.
Václav Jančařík
manažer a concierge
Petr Havril
Moc děkuji advokátní kanceláři JUDr. Martiny Čejkové za skvělý a profesionální přístup v oblasti právní podpory. Děkuji za osobní a nadstandardní přístup. Moc děkuji za podporu, kterou jsem dostal, díky tomu vím, na koho se mohu v budoucnu dále obracet.
Petr Havril
manažer obchodního týmu
Oliver Hašlar
S AK JUDr. Čejkové mám tu nejlepší zkušenost, profesionalita a osobní přístup zajišťují maximální míru úspěchu i ve složitých kauzách. I můj mnoho let se vlekoucí spor o odškodnění z povinného ručení byl díky zkušenostem a entuziasmu JUDr. Čejkové doveden k úspěšnému konci.
Oliver Hašlar
podnikatel
Imrich Hoksza
Velice solidní a vstřícné jednání, profesionálně bez chyby vyřešené. S díky JUDr. Martině Čejkové.
Imrich Hoksza
podnikatel
Patrik Telvak
S Vaší kanceláří jsem vždy nadmíru spokojen. Děkuji za skvělý přístup a výborné služby. Skvělá, rychlá, profesionální komunikace, nemám co bych vytkl.
Patrik Telvak
podnikatel
Adam Hudák s rodinou
Chtěli bychom poděkovat paní Čejkové za její advokátní služby, jak říkáme doma, už je jako náš rodinný právník a kdykoliv se dostaneme do potíží nebo nesnází, přesně vím, jaké advokátní kanceláři zavolat o pomoc nebo jen o pouhou radu.
Adam Hudák s rodinou
Martin Kalaš
S Vaší kanceláří mám samé kladné zkušenosti. Profesionální a slušné jednání. Mohu jen doporučit.
Martin Kalaš
podnikatel
rodina Hokszova
Vaše kancelář nám pomohla dosáhnout spravedlnosti. Velice děkujeme za pomoc a ať se daří.
rodina Hokszova
Josef Valenta
Doporučuji. Profesionální lidský přístup, ochota komunikace.
Josef Valenta
Žatec
Martin Telvak
Naprosto perfektní služby! Mohu jen doporučit!
Martin Telvak
podnikatel
AK Čejková

Poznejte náš tým

Absolvovali jsme stovky soudních jednání zejména v oblasti občanského, rodinného a trestního práva. Pomohli jsme více než 1000 klientům.
Právní specializace
Právní specializace
Advokátní služby kanceláře jsou zaměřeny zejména na dopravu a dopravní nehody, jsme odborníci na pracovní, služební úrazy a nemoci z povolání.
Dlouhodobá praxe
Dlouhodobá praxe
Právní služby poskytujeme od roku 2012, od té doby jsme úspěšně absolvovali stovky soudních a správních řízení. Pomohli jsme více než 1000 klientům.
Lidský přístup
Lidský přístup
Pomáháme v těžkých životních situacích. Rádi se s Vámi sejdeme osobně v prostorách naší advokátní kanceláře nebo vyřídíme Vaše záležitosti po telefonu či e-mailem – záleží na Vás.
Top